Nowości

wtorek, 23 października 2018

Nowy balon piłkarski przy ul. Sielskiej

Zakończyły się dwie inwestycje na obiektach przy ul. Sielskiej, zarządzanych przez CWZS Zawisza.

Pierwszą zakończoną realizacją jest wyłożenie kostki betonowej przy wjeździe na obiekty oraz na parkingu wewnątrz kompleksu. Do tej pory oba miejsca były nieutwardzone. Teraz zyskały nowe podłoże betonowe, co z pewnością poprawi estetykę obiektu a także zapewni bezpieczeństwo dla wszystkich odwiedzających. Dodatkowo wjazd i parking zyskały nowe odwodnienie. Środki na realizację inwestycji pochodziły z Urzędu Miasta Bydgoszczy.

W poniedziałek 22 października odbył się pierwszy trening na nowym obiekcie kompleksu sportowego przy ul. Sielskiej – zadaszonym boisku piłkarskim, tzw. balonie. Sztuczne boisko zadaszone balonem powstało w miejscu, gdzie kiedyś trenowali rugbyści. Ma 53,3 m długości i 36 m szerokości, natomiast pole do gry 45 m x 30 m. Powstanie krytego boiska jest pomysłem BKS Bydgoszcz, który jest jednym ze stowarzyszeń współtworzących CWZS Zawisza. Konstrukcja balonu jest używana i przyjechała do Bydgoszczy z Wiednia. Boisko ma służyć przede wszystkim grupom młodzieżowym BKS Bydgoszcz, natomiast w wolnych godzinach będzie udostępniane do celów komercyjnych.

źródło: materiały prasowe CWZS Zawisza
« Poprzednie
Następne »

1 komentarz

  1. Anonimowy02 stycznia

    A ile to prądu i ogrzewania? 50 tys miesiąc starczy ?ile do tego trzeba dokładać? Inne balony to zarabiają na siebie a tu koszty opłaca Zawisza dotowana przez miasto a zyski z wynajmu podobno czepie w sporej mierze BKS. Jakiś redaktor powinien tym się zainteresować.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!