Nowości

piątek, 2 marca 2018

Inwestycje w Brdyujściu


Hangar wraz z trybunami powstanie w miejscu istniejących zniszczonych trybun sąsiadujących z wieżą sędziowską. Wejścia stanowić będzie 7 bram rolowanych zaprojektowanych od strony placu znajdującego się bezpośrednio przed budynkiem. 

Hangar przeznaczony będzie do przechowywania sprzętu pływającego oraz urządzeń technicznych. Na dachu obiektu zaprojektowano natomiast trybuny. Znajdzie się na nich łącznie ponad 300 miejsc siedzących. Trybuny zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający komfortową widoczność z każdego miejsca na widowni. Będą one też zadaszone. Wraz z budową nowego obiektu dobudowane zostaną między innymi nowe schody, a plac pomiędzy nabrzeżem i hangarem będzie wyremontowany. Przetarg na wykonanie prac budowlanych zostanie ogłoszony w najbliższych tygodniach.
Trwają też przygotowania do kolejnej inwestycji przy tym akwenie. W ciągu najbliższych miesięcy powstanie dokumentacja niezbędna do przebudowy nabrzeża w rejonie nowego hangaru i wieży sędziowskiej. Jego elementem ma być też slip umożliwiający wodowanie łodzi.


Źródło, więcej: www.bydgoszcz.pl
« Poprzednie
Następne »

1 komentarz

  1. Anonimowy19 grudnia

    wezcie zrobcie coś dla ludzi na tym Brdyujściu a nie tylko sportowcy mają używanie z naszej rzeki a my nic od miasta
    !!!!

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!