Nowości

sobota, 3 czerwca 2017

Dzień Dziecka z fordońską Wisełką [ZDJĘCIA]

Wiele atrakcji czekało dziś na najmłodszych mieszkańców Fordonu, podczas festynu z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego przez KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon. Dla uczestników przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, ogromne bańki mydlane, pojedynki rycerskie, strzały z łuku do tarczy, pokazy taneczne, kiełbaski z grilla oraz lody.

- Jestem pod wrażeniem organizacji tego wydarzenia - powiedziała nam pani Marta z osiedla Bohaterów. Mój syn od małego interesuje się piłką nożną i przyszliśmy dziś zobaczyć co tu się będzie działo. Jestem szczerze zaskoczona - dodaje.  


- Najbardziej podoba mi się mała zjeżdżalnia - mówi młody zawodnik Wisełki - można wejść do takiego fajnego ananasa i potem skoczyć - dodaje. 

Mimo, że w Starym Fordonie odbywało się dziś coroczne święto, to na wisełkowym festynie pojawiło się wiele osób. Wydarzenie zostało wsparte m.in. przez firmę Gzella oraz Dystrybutora Sprzętu Sportowego JOMA. 

Festyn odbył się między 13:00, a 17:00 na stadionie przy ul. Piwnika Ponurego. Najlepszą recenzją festynu były dziś dziesiątki uśmiechniętych twarzy małych Fordoniaków. 

Więcej zdjęć TUTAJ

Zdjęcia: Tata Piłkarza
[4don]
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!