Nowości

piątek, 30 grudnia 2016

Złodzieje coraz bardziej zuchwali! Wchodzą do mieszkań w ciągu dnia


Niepokojące sygnały od mieszkańców (także Fordonu) pojawiły się na jednej z bydgoskich grup na Facebooku. Z relacji internautów wynika, że złodzieje stali się coraz bardziej zuchwali i potrafią bez żadnych skrupułów uchylić drzwi od naszego mieszkania w biały dzień.

Ich łupem najczęściej mają padać pozostawione na szafkach w przedpokoju dokumenty, portfele, smartfony i inne wartościowe przedmioty. Co wzbudza jeszcze większe zdziwienie internautów, ostatnio na Szwederowie nakryto na takim procederze młodą kobietę. Podobne sygnały płyną również z Fordonu.


- Bezczelność nie zna granic. Wczoraj o godzinie 18 do moich teściów wszedł złodziej. Drzwi były nie zakluczone. Miał pecha sorry MIAŁA PECHA (BO TO BYŁA MŁODA KOBIETA)bo teściu ją przyhaczył i trochę potraktował. Niestety zdążyła uciec. Uważajcie bo grupa młodych złodziei grasuje w blokach i wieżowcach. Zamykajcie drzwi w dzień,a szczególnie w nocy - pisze Agnieszka (prawdopodobnie Szwederowo) na "Bydgoszczanach".

 - Wczoraj był złodziej w Fordonie na Przylesiu, młody chłopak - dodaje Anna.

W tym miejscu apeluję do wszystkich osób, które bagatelizują zamykanie drzwi w ciągu dnia. Przekażecie tę informację swoim rodzicom, dziadkom, bliskim i znajomym. W prosty sposób możecie zabezpieczyć się przed kradzieżą dokumentów i innych waszych przedmiotów. Wszelkie tego typu przypadki należy niezwłocznie zgłaszać na Policję.

Mieliście podobny przypadek w Fordonie? Dajcie znać w komentarzach.

[4don, fot. Pixbay]
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!