Nowości

sobota, 31 grudnia 2016

Szczęśliwego Nowego Roku Fordoniacy!


Właśnie dziś pożegnamy rok 2016 i przywitamy 2017. Mieszkańcy Fordonu jak co roku spotkają się na różnych imprezach sylwestrowych, na domówkach, będą bawili się w klubach, może nawet wybiorą się na Stary Rynek, niektórzy z nas dzisiejszą noc spędzą w pracy. (komunikacja miejska w Sylwestra: LINK) Wszyscy jednak z nadzieją spoglądamy w przyszłość.

Jaki będzie ten nadchodzący rok? Co się zmieni w Fordonie? Z niecierpliwością będziemy to obserwować. Najciekawsze wydarzenia będę starał się na bieżąco relacjonować na stronie 4don.pl :)

W Nowym Roku życzę Wam, żeby spełniły się wasze wszystkie marzenia. Fordonowi życzę, żeby nasza dzielnica piękniała i się nadal rozwijała. Marzy mi się, żeby w "Nowym Fordonie" znalazły się osoby podobne do ekipy ze Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu i swoją energię przelały na ożywienie tej części miasta. Przydałoby się więcej takich stronek jak np. Fordon na co dzień :)

Marzy mi się, żeby Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa pochyliła się nad problemem braku miejsc parkingowych. Marzą mi się również miejsca, w których będzie można spędzić ciekawie czas, podobnie jak w MDK 5 i Wiatraku. Cieszę się, że mieszkańcy naszej dzielnicy zaczynają aktywnie angażować się w Bydgoski Budżet Obywatelski. Przypominam, że fordoński projekt modernizacji stadionu przy Piwnika Ponurego zdobył rekordową ilość głosów w skali miasta.

W roku 2017 postaram się poświęcić temu blogowi i sprawom Fordonu nieco więcej czasu. W 2016 dodałem 101 wpisów i odświeżyłem jego wygląd. Postaram się poić ten rekord w roku kolejnym. W tym miejscu zapraszam do współpracy.

Jeśli robicie zdjęcia, piszecie teksty, chcecie coś skomentować, nagłośnić wydarzenie itd. napiszcie do mnie. Szczęśliwego Nowego Roku Fordoniacy!

[4don], fot. Pixbay

« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!