Nowości

czwartek, 29 grudnia 2016

Na Szybowników ruszyła budowa nowych bloków

Na osiedlu Szybowników rozpoczęła się budowa nowych bloków. Pomiędzy ulicami gen. W. Andersa i S. Dubois powstaną łącznie cztery budynki oraz wielofunkcyjne boisko. 

Inwestorem jest Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Projekt zakłada powstanie czterech niewielkich budynków pomiędzy ulicą Andersa i Duboisa. Mają one liczyć 5 kondygnacji. W  części parterowej lokalizowane będą garaże. Koncepcja zagospodarowania terenu oprócz aranżacji terenów zielonych zakłada również powstanie wielofunkcyjnego boiska. 
W pierwszej kolejności wznoszony jest budynek od strony ul. Duboisa, w którym zaprojektowano 18 mieszkań. Ze względu na to, że wszystkie mieszkania zostały w nim sprzedane spółdzielnia rozpoczęła przygotowania do kolejnego etapu inwestycji. Na terenie nowego osiedla zaprojektowano też wiele dodatkowych miejsc parkingowych.

Po drugiej stronie ul. Andersa można spodziewać się natomiast zagospodarowania terenu po parkingu strzeżonym.  Właściciel  działki dysponuje już pozwoleniem na budowę pawilonu usługowo handlowego pomiędzy ulicami Andersa, Brzechwy i Andersena. 

Wizualizacje - materiały inwestor, tekst: materiały UMB
Zobacz także: Dobry Stomatolog Bydgoszcz Magdalena Kremblewska
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!