Nowości

czwartek, 8 grudnia 2016

Boski Jarmark ze Św. Mikołajem w Fordonie

Zbliżają się święta, więc czas na akcję „Kochamy Cię Św. Mikołaju” - w tym roku jednak, w innej, alternatywnej wersji. Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży zaprasza na Jarmark Bożego Narodzenia.

Cel akcji pozostaje ten sam - dochód z jarmarku przeznaczony będzie na prezenty dla pacjentów Oddziału, Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Jurasza oraz wspólny wyjazd integracyjny chorych oraz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i wychowanków Bydgoskiego Zespołu Opiekuńczo-Wychowawczego.
Jarmark odbędzie się w dniach 10-11.12.2016 r. w siedzibie Oratorium Dominiczek przy ul. Pod Reglami 1. W sobotę, 10 grudnia, organizatorzy zapraszają w godz.14.00-20.00, a w niedzielę w godz.10.00-16.00.

Będzie to wspaniała okazja do wspólnego kolędowania, spróbowania potraw i zakupienia niepowtarzalnych prezentów dla swoich bliskich. Poza tym w sobotę będzie okazja do bezpłatnego zbadania wzroku u fordońskiego optometrysty, Artura Bajera. 

Tradycyjnie, jak podczas wcześniejszych koncertów w Operze Nova, dzieci i całe rodziny zrobią zdjęcia ze św. Mikołajem. Można także wziąć udział w warsztatach plastycznych, przyjść na nie z zakupionym podczas jarmarku prezentem, który u nas zostanie pięknie zapakowany.

W niedzielę, 11 grudnia grupa wolontariuszy wraz z ks. Krzysztofem Rudzińskim, prezesem SSWM, tradycyjnie uda się na oddział szpitala, by obdarować prezentami małych pacjentów i śpiewać dla nich kolędy.
[nadesłane]
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!