Nowości

czwartek, 19 maja 2016

Palarnia kawy w Fordonie


Wiecie, że w Fordonie mamy palarnię kawy? Tak! To niezwykłe miejsce, w którym napijesz się pysznej "małej czarnej" i dowiesz się jak ją prawidłowo parzyć.

Frenezja palarnia kawy to marzenie Joanny i Daniela. Projekt w którym kawa wypalana jest z miłością, metodą mistrzowską (rzemieślniczą) małymi partiami w piecu bębnowym. Wysoka jakość ziaren pochodząca z micro plantacji kaw rozsianych po wielu zakątkach świata gwarantuje niepowtarzalny smak każdej z nich. Właściciele fordońskiej palarni, koncentrują się na dostarczaniu świeżej, aromatycznej kawy zmieniając ją w filiżankę pasji, o której na pewno nie zapomnicie. Pracownia jest również miejscem, w którym każdy smakosz kawy uzyska ogrom wiedzy zarówno o samej kawie, jaki i sposobach jej parzenia.

Frenezja to nie tylko palarnia kawy - to również wyjątkowa kawiarnia, w której bariści - specjaliści dobierają kawę oraz sposób jej zaparzenia do indywidualnych gustów klientów. Zlokalizowana w środku fordońskiego osiedla Bohaterów, vis a vis Witeckiego 1, przy placu zabaw, działają lokalnie :) Za każdą kawę zaparzoną w lokalu zapłacicie zaledwie 5zł. Ziarna kawy to koszt od 20zł/250g w zależności od jakości. Jak zapewniają właściciele lokalu - poczujecie się u nich wyjątkowo!
[materiał opublikowany bezpłatnie, informacja prasowa]
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!