Nowości

niedziela, 3 kwietnia 2016

Crazy Kinder - nowa Sala Zabaw w Fordonie


Miesiąc temu oddano do użytku Salę Zabaw Crazy Kinder powstałą na osiedlu Bohaterów. Dzieci z Fordonu i okolicznych miejscowości w końcu mają alternatywę dla tradycyjnych placów zabaw.
5 marca miało miejsce wielkie otwarcie sali zabaw mieszczącej się przy ul. E. Gierczak 13. Nowy obiekt cieszy się popularnością nie tylko wśród rodziców, ale również dziadków małych pociech. 


Liczy się wnętrze
W głównej sali Crazy Kinder dzieci mogą m.in. przemierzać tory przeszkód będące elementem „małpiego gaju”, zjeżdżać do basenu pełnego kulek, budować z dużych klocków lub korzystać z różnego rodzaju pojazdów dla dzieci. Miejsca wystarcza również na tradycyjne rozrywki takie jak berek czy zabawa w chowanego. 


 W tej części Crazy Kinder, oprócz zabawek, wzrok przyciągają wielkie postacie z bajek namalowane na ścianach. Można wśród nich rozpoznać: uśmiechnięte Minionki, znajdujące się w centralnej części sali, w kąciku dla rodziców – Myszkę Miki z czasów dzieciństwa i jej przyjaciół, a w przestrzeni urodzinowej przedstawiono kota Garfielda w dwóch sytuacjach – niosącego prezenty oraz zdmuchującego płomień świeczek na torcie.


 W bocznej sali do dyspozycji klientów oddano trampolinę i cymbergaj. Ten drugi stanowi rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców, chętnie rywalizujących ze swoimi znajomymi, z którymi przybyli do Crazy Kinder.


Nie tylko spontaniczna zabawa
Zespół Crazy Kinder stara się dostarczyć dzieciom dodatkowych atrakcji. Od początku marca zorganizował dwa konkursy rysunkowe (jeden z okazji otarcia, a drugi umotywowano Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci) oraz warsztaty wielkanocne, w trakcie których dzieci zdobiły styropianowe jajka. Ponadto wyprawiono tu już sześć przyjęć urodzinowych, a kolejnych tyle jest już zaplanowanych.


Dodatkowo z myślą o najmłodszych utworzono specjalny kącik wyposażony w zabawki odpowiednie dla dzieci do drugiego roku życia. Maluszki mogą z niego korzystać w każdy wtorek. 


Z kim i kiedy można przyjść?
Crazy Kinder to obiekt skierowany do dzieci do dwunastego roku życia. Sala Zabaw jest otwarta codziennie, również w święta, od godziny 11.00 do 20.00.

 [p.s. materiał nadesłany, opublikowany bezpłatnie]

« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!