Nowości

piątek, 25 marca 2016

Zabytkowe nagrobki w Starym Fordonie będą odnowione [wideo]

Dzięki zaangażowaniu społeczników oraz uprzejmości firmy Renovatio PROBLASTING odnawiane są właśnie 32 nagrobki na Cmentarzu przy ul. Cechowej w Starym Fordonie.Informacja Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu:

- Firma pana Damiana Szopińskiego Renovatio PROBLASTING odnawia 32 nagrobki w Lapidarium na Cmentarzu przy ul. Cechowej w Starym Fordonie. Właściciel firmy pochodzi z Fordonu, a prace wykonywane są całkowicie bezpłatnie, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Pan Damian Sz Szopiński jest godnym naśladowania człowiekiem, który dotrzymuje złożonych obietnic. Oby postępowali tak wszyscy, którzy mają wpływ na rozwój Starego Fordonu.

Jak obiecał tak zrobił. Zobaczcie, jak firma pana Damiana Szopińskiego Renovatio PROBLASTING odnawia 32 nagrobki w Lapidarium na Cmentarzu przy ul. Cechowej w Starym Fordonie. Właściciel firmy pochodzi z Fordonu, a prace wykonywane są całkowicie bezpłatnie, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Pan Damian Sz Szopiński jest godnym naśladowania człowiekiem, który dotrzymuje złożonych obietnic. Oby postępowali tak wszyscy, którzy mają wpływ na rozwój Starego Fordonu.

Opublikowany przez Rafael Prętki na 24 marca 2016
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!