Nowości

środa, 24 lutego 2016

Nowe osiedle - Awangarda III w Fordonie [wizualizacje]

Przy ul. Bydgoskich Olimpijczyków powstaje osiedle „Awangarda III” składające się z trzech budynków. Zaprojektowano na nim ponad 100 mieszkań. Część z nich będzie dwupoziomowa.
Tereny pomiędzy ulicami Kaliskiego i Igrzyskową są sukcesywnie  zabudowywane prze deweloperów. Są one dobrze uzbrojone, a wraz z uruchomieniem linii tramwajowej do Fordonu bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W tym rejonie powstaje między innymi mini osiedle „Awangarda III”. Inwestorem jest firma Budstol Invest. Obecnie wykonywane są prace konstrukcyjne  na poziomie parteru.


Osiedle składać ma się z trzech budynków wielorodzinnych. Mają  je wyróżniać nowoczesna architektura zewnętrzna budynków, mieszkania z własnymi ogródkami, jak również mieszkania dwupoziomowe z antresolą i przestronnymi tarasami widokowymi na ostatniej kondygnacji. Wszystkie budynki będą wyposażone w nowoczesne, cichobieżne windy zapewniające komunikację od poziomu garaży do ostatniej kondygnacji. W dwóch budynkach znajdować się będą garaże indywidualne, a w jednym budynku hala garażowa. Osiedle od południa sąsiaduje z lasem.

 W związku z intensywną  zabudową tej części Fordonu ulica Bydgoskich Olimpijczyków został przebudowana. Inwestycja kosztowała  2,8 mln zł. Prace budowlane zakończyły się na początku lutego.


[materiały UMB, wizualizacje: awangardafordon.pl]
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!