Nowości

wtorek, 9 lutego 2016

FSM wraz z właścicielami garaży chce poprawić ich wygląd

Jakie garaże mamy w Fordonie każdy widzi, w związku tym stanem, 2 lutego w klubie „Heros”  odbyło się spotkanie użytkowników  garaży skupionych w kompleksach przy ul. Andersa 31 i Duboisa 4.


Zarząd Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przedstawił fatalny stan „garażowisk”  oraz kilka propozycji naprawy tego stanu. Użytkownicy garaży wyrazili swoje opinie oraz wybrali trzech przedstawicieli, którzy będą w ich imieniu prowadzili dalsze rozmowy z Zarządem FSM w celu wypracowania najkorzystniejszego programu naprawczego.


 - Już wkrótce zaprosimy do wspólnych rozmów  kolejne grupy użytkowników licząc, że wspólnymi siłami tchniemy w garaże  „nowe życie”. - czytamy na stronie FSM.
[tekst, foto: FSM]
« Poprzednie
Następne »

1 komentarz

  1. Anonimowy02 stycznia

    ta.... a jak "tchniecie nowe życie" w te garaże ? nawet jeśli właścicieli zmusicie do remontu to co? wynajmiecie parkingowych do pilnowania żeby wandalizm ukrócić? czy zobowiążecie właściecieli do regularnego ponoszenia kosztów związanych z brakiem możliwości pilnowania samozwańczych "artystów"? tak w sumie było by dla Was najłatwiej.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :) Rozruszajmy Fordon!